O firmie

Od prawie 20 lat rozwijamy zdobytą wiedzę i doświadczenie, które pozwoliło nam z małego zakładu przekształcić się w dużą i nowoczesną firmę.
Na powierzchni 2000m2 rozlokowaliśmy nasz bogaty park maszynowy, który umożliwia obróbkę drewna i materiałów drewnopodobnych w pełnym zakresie, obróbkę mechaniczną i termiczną profili stalowych, a własna lakiernia - także malowanie powierzchni farbami proszkowymi i ciekłymi.

Doświadczenie oraz fachowość naszych pracowników daje nam ogromny potencjał aby zmierzyć się nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Nasze realizacje łączą w sobie elementy funkcjonalności, ergonomii, a także różnorodnego wzornictwa przy wyważonym poziomie kosztów.

Firma specjalizuje się produkcją mebli sklepowych, wdrażając w życie najbardziej designerskie pomysły projektantów. Usługa kierowana jest głównie do klientów sieciowych. 

Produkujemy również meble hotelowe, recepcje i bary, lady według projektów autorskich.
Nasze produkty stanowią również wyposażenie budynków użyteczności publicznej (szkoły, uczelnie wyższe, biura, szpitale i inne) 

Wieloletnia współpraca z projektantami - pozwala również zaproponować Państwu ciekawe rozwiązania i pomysły na nowy wizerunek sklepu, biura, gabinetu, pensjonatu czy innego obiektu... Jesteśmy otwarci na wyzwania i najbardziej szalone pomysły, jakie być może "chodzą Wam po głowach " :-)

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt z nami

Sector F sp z o.o., Plac Wolnica 13/10, 31-060 Kraków

tel. +48 606 631 623, +48 604 621 991,

email: biuro@sectorf.pl

Administrator danych osobowych, którym SectorF Sp. z o.o. plac Wolnica 3/10, 31-060 Kraków, KRS: 0000415107, NIP: 675-147-56-46, REGON 122567347.

Czytaj więcej

Informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych