O firmie

Od prawie 20 lat rozwijamy zdobytą wiedzę i doświadczenie, które pozwoliło nam z małego zakładu przekształcić się w dużą i nowoczesną firmę.
Na powierzchni 2000m2 rozlokowaliśmy nasz bogaty park maszynowy, który umożliwia obróbkę drewna i materiałów drewnopodobnych w pełnym zakresie, obróbkę mechaniczną i termiczną profili stalowych, a własna lakiernia - także malowanie powierzchni farbami proszkowymi i ciekłymi.

Doświadczenie oraz fachowość naszych pracowników daje nam ogromny potencjał aby zmierzyć się nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Nasze realizacje łączą w sobie elementy funkcjonalności, ergonomii, a także różnorodnego wzornictwa przy wyważonym poziomie kosztów.

Firma specjalizuje się produkcją mebli sklepowych, wdrażając w życie najbardziej designerskie pomysły projektantów. Usługa kierowana jest głównie do klientów sieciowych. 

Produkujemy również meble hotelowe, recepcje i bary, lady według projektów autorskich.
Nasze produkty stanowią również wyposażenie budynków użyteczności publicznej (szkoły, uczelnie wyższe, biura, szpitale i inne) 

Wieloletnia współpraca z projektantami - pozwala również zaproponować Państwu ciekawe rozwiązania i pomysły na nowy wizerunek sklepu, biura, gabinetu, pensjonatu czy innego obiektu... Jesteśmy otwarci na wyzwania i najbardziej szalone pomysły, jakie być może "chodzą Wam po głowach " :-)

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt z nami

Sector F sp z o.o., Plac Wolnica 13/10, 31-060 Kraków

tel. +48 606 631 623, +48 604 621 991,

email: biuro@sectorf.pl